piątek, 20 maja 2011

Test blogera Jareckiego

W internecie, ludzie, których nazywam panikarzami, że wymienię po nickach „wszołka” i „rybitzky’ego” plotkują i oczerniają nasz pospolity Rząd, na dziwacznie błachej podstawie, że przy pomocy ABW zamknął o 6 rano jakiś "antykomoruski" portalik.

Nie wierzę!

Nie wierze, by "leberały" z PO, do tego stopnia się sprostytuowały przez głupie, trzy i pół roku!

Aby dać odpór wrażej propagandzie pisowszczyków, postanowiłem pokazać Wam, mili moi, na własnym przykładzie, że to nie może być prawda!

Nie po to Nisiołowski, Borusewicz, czy Mężydło cierpieli prześladowania w imię wolności słowa, by teraz nam tutaj prezentować jakieś: „Chiny Ludowe” czy inną Kubę!

Nie po to Tusk wywijał gumowym wężem nad głowami kiboli, by teraz pilnować iście gomułkowych szufladek z przywilejami dla władzy.

Teraz będzie test.!

Czytelnicy und „służby” niech się skoncentrują!

– Czego walisz idioto w drzwi, jeśli nic jeszcze nie napisałem? Wróć się na ulicę bo Rózenką Swobodową poszczuję, jakem Jarecki! I niech ten żebrak odklei się od mojego płotu, bo to bardzo już głupie, żebraka wysyłać na przeszpiegi w kamaszach za trzy stówy. Nie, nie żaden agent Tomek, tylko żebrak Romuald!

Kto wymyśla takie ksywki?

Dobra, teraz będzie test!

Bronisław Komorowski ( Prezydent RP ) – Moim zdaniem ten Pan jest osłem, jakich mało. Kompromituje Rzeczpospolitą, nawet siedząc cicho pod błyszczacym żyrandolem. Sama gęba, przeraża! Czekam jak „zasoli” Obamie tekst w stylu: „ O, Murzyn! O, mówi!”

Donald Tusk (Premier) – Moim zdaniem ten Pan jest łobuzem, jakich mało. Obudzony i porwany za młodu w polityczne szranki, jeszcze ziewając, jeszcze przeciagając się w łóżeczku, przeciez szkodzi jak może Polsce mojej kochanej. Nic nie jest wart! No, może 3,50 zł plus VAT

Kto tam jest jeszcze ważny?

Niesiołowski – Moim zdaniem głupek! Reszta fasolowych Jasiów z PO – Nic nie lepsza! A Scheta do Drukarni! - Niechże go wreszcie wydrukują! ( byle nie na z udziałem spirytusu, bo wiadomo...)

W skrócie, ponieważ szkoda czasu na wylicznki, które niczego ciekawego nie wnoszą, bo jak nie dureń to łajdak, a jak nie łajdak to znowuż osobliwa w swej urodzie świnia, chciałbym na koniec tego skromnego tekstu podkreślić, że jestem nastawiony antysystemowo, antytuskowo i antykomoruskoewo.

W ogóle nie mam szacunku dla władzy i „leberałami” gardzę do tego stopnia, że gdybym mieszkał bliżej Warszawy, wykosztowałbym się na tramwaj i każdego łobuza, osobiście pociągnąłbym za ucho!

Panie Majorze, panie Pułkowniku… No dobra, napiszę to prosto:

- Padnij! Powstań! Padnij!

– Błoto przeszkadza? Padnij gnoju i leż! I nigdy nie wstawaj, bo w łeb!

1 komentarz:

  1. Będę szczera do " bulu ", łajdaki, osły ,chamy, dyplomatoły padnij powstań, padnij do gnoju i leż jak mysz pod miotłą i żyrandolem razem z kaszalotem i słońcem Peru.

    OdpowiedzUsuń