czwartek, 28 lipca 2011

Randka Krajowa Platformy Obywatelskiej, czyli randka w ciemno.


Pamiętacie taki program „Randka w Ciemno”?Jeżeli tak, to zapewne pamiętacie też zasady. Zasady były mniej więcej takie, że mężczyzna zadawał trzem kobietom, trzy podchwytliwe pytania i miał po nich wybrać jedną z nich. Może by spędzić upojny weekend , a może by wybrać sobie kobietę na całe życie.

Zniknął program, ale PO nadal gra tymi samymi dość zgranymi kartami Dziś nasz premier kokietowała kobiety i Arukowicza….?

Kobiety jak kobiety, zwłaszcza, że wciąż stoją za wachlarzem nie wiedzą kto po drugiej stronie.

Ale widz!

On widzi, że potencjalny „kawaler”, to udręczony własnymi natręctwami szaleniec. Że jego zapewnienia o pokoju, to tylko zaognienie konfliktu. Że jego troska o Norwegię, to tylko szpilka w pupę przeciwnika, którego wybrał sobie sam… Sam z niego zrobił antychrysta i próbuję nadal nim straszyć.

Kim jest ten antychryst?

Kto, zdaniem Tuska wyciąga uzbrojoną dłoń w stosunku do kraju, Polski?

Kim są Ci, co są Warchołami?Patrzyłam dziś na jego twarz, na twarz naszego Premiera. No cóż, żadnych pozytywnych wspomnień. Co za gęba! Co za merytoryka! Słuchając pana Tuska mam nieodparte wrażenie, że za chwilę wystąpi panna – pani z „Ligi Kobiet”, która z wrodzonym zacietrzewieniem zacznie wykrzykiwać demagogiczne hasła. No cóż, ja już trochę w swoim życiu przeżyłam.To ku rozwadze, potencjalnemu wyborcy.Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz