poniedziałek, 19 września 2011

Kampania, Dolczewski, Paprotki, Kobieta

Miałam, nie chciałam wtrącać się do kampanii wyborczej. Nawet kongres kobiet mnie do tego nie skłonił. Szanuje od zawsze Pana Kaczyńskiego, jako polityka, zresztą byłam wielkim orędownikiem Jego nieżyjącego brata Lecha.

Co mnie skłoniło do włączenia się do kampanii?

No cóż… Pan Dolczewski! „Młody Demokrata”. Ba! Ich przewodniczący! Który to chce się dostać do sejmu z ramienia Platformy hm…. Obywatelskiej.

Pan, który to po dwóch dniach po wielkim, trzecim jak się nie mylę Kongresie Kobiet „nabija się” z plakatu PiS. Gdyby to były tylko żarty. Nie, ten Pan traktuje te młode i niewątpliwie piękne kobiety podmiotowo! Obraża je! Nie stara się ich poznać, postarać się czegoś o nich dowiedzieć, tylko nazywając je… wykropkowałam, bo mi przez klawiaturę to nie chce przejść , zachowuję się jak producenci reklam z blondynkami.

Jeżeli taka jest linia PO, to jak choćby jedna kobieta mogłaby na nich zagłosować? Miejmy na uwadze to, że ten Pan Dolczewski jest młodym, wykształconym z wielkiego miasta Warszawy, więc tzw. kwiatem Platformy! Ideałem!

Kim w PO są inni?

Skąd owa nienawiść spowodowana zapewne zazdrością?

Bo gdyby to Platforma na swoim plakacie umieściła (miałaby)coś ładniejszego od Krzywonos, Kopacz i Hall (nie biorę pod uwagę pań Pomaski i Muchy), bo już odegrały swoją rolę w poprzednich wyborach. Nawet Pani Mucha zademonstrowała zakładanie nogi na nogę iście z „Nagiego Instynktu” z Sharon Stone, więc jest już ograną kartą. PO, traktując kobietę przedmiotowo, po prostu, już nie potrafi pokazać więcej walorów tych kobiet, a może one ich nie miały?, Może miały robić za „paprotki”? Co teraz zarzuca się PiSowi. W związku z tym, że piękne dziewczyny zapozowały uroczo do plakatu wyborczego PiSu. Tyle, że one oprócz urody mają rozum. Jedną z nich znam, jest to Magdalena Żuraw i czytałam ją od dawna. Znam ją jeszcze z prawicy. net. Nie uważam też, żeby była paprotką. Pod plakatem w Internecie pana Dolczewskuego widnieje komentarz Wiktora Zborowskiego , zacytuję go w całości jako przykład;

Wiktor Zborowski

Oczywiście popieram Twoją kandydaturę. Nie tylko dlatego ,że z Twoim ojcem, Jackiem toczyłem homeryckie boje na parkietach koszykarskich ale dlatego, że jesteś mądrym, wykształconym i eleganckim młodym człowiekiem. Pozdrawiam.

Zapytam się retorycznie p. Zborowskiego, czy na tym polega elegancja? Mądrość? A może wykształcenie?

Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz