sobota, 25 lipca 2009

Ogłoszenia blogowe

1. Zakończyłem współpracę z Salonem24 i Prawicą Net.

2. Wszystkie nowe teksty będą publikowane tutaj, czyli w "Amazonii" która jest blogiem flagowym, prowadzonym wspólnie z Iwoną.

3. Wybrane teksty będą się ukazywały się na portalach: TXT, Niepoprawni, Blogmedia24, oraz w celach promocyjnych Interia 360
Jeśli ktoś jest zainteresowany publikowaniem w internecie tekstów pojawiających się w Amazonii, prosimy o kontakt pod adresem: jacek.jarecki63@gmail.com

4. Chętnych do wzajemnej wymiany linków proszę o zgłaszanie się pod podany adres (he he - albo niech się wygłoszą w komentarzu)

5. Otwarłem dzisiaj dwa blogi satelickie wobec "Amazonii" na które serdecznie zapraszam czytelników.

Pierwszy nazywa się STARE TEKSTY/BRUDNOPISY JARECKIEGO i nazwa dokładnie odzwierciedla jego zawartość. Blog powstał z konieczności. Przenosząc teksty z S24 musiałem znaleźć dla nich nowe miejsce a nie chciałem burzyć struktury AMAZONII poprzez wklejenie ubiegłorocznych czy starszych kawałków.
Teraz będą się tam pojawiać rozmaitości wyszperane na dysku i na portalach gdzie kiedyś publikowałem. Taki groch z kapustą. Dzisiaj wkleiłem poza tekstami z S24 początek jakiejś zaniechanej przed ośmiu laty opowieści. Ciekawostka bo z elementami prawie pornograficznymi. Przysięgam, że nie czytałem przed publikacją ani teraz i nawet nie pamiętam o czym to jest. Nieco żenujące pewnie.

Drugi blog, który powstał dzisiaj to blog o jakim marzyłem od dawna. Normalny blogasek! Cykl luźnych zapisków, dodawanych w ciągu dnia. Sprawy domowe, ciekawostki, lektury, opinie o obejrzanych filmach itp. Bloga nazywa się: AMAZONIA W WEEKEND/ LUŹNE ZAPISKI
Jest to blog dzienny. Powstaje sukcesywnie w ciągu dnia i wpisy powstają jako kolejne dopiski. No, nie o wszystkim warto zaraz tekst pisać przecież.

Linki do tych nowych blogów macie po lewej stronie, w polecanych. Jutro ogładzę je graficznie. Dodam to i owo.

4 komentarze:

 1. Informuję, że mam ten blog zaprenumerowany przez RSS, a jeśli wolno się reklamować, to polecam ostatni wpis na swoim blogu o drogach: http://gps65.salon24.pl/116962,drogi-polemika

  Pozdrawiam,
  Grzegorz P. Świderski

  OdpowiedzUsuń
 2. Czołem

  Czytałem a nawet zauważyłem, że opublikowałeś nowy tekst. Zaraz poczytam. Zwróć uwagę, że już cię dodałem do linkowanych. Szybki jestem.
  Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 3. To Ty jeszcze byłeś do teraz na prawica-niet?

  A ja pamiętam, jak nas obu stamtąd wywalali! ;-)

  Pzdrwm

  OdpowiedzUsuń
 4. Próbowałem się reanimować w celach marketingowych ale jak to mam w zwyczaju zaraz się pokłóciłem.
  Pod jednym tekstem ( z dwóch ) miałem 200 komentów. :)

  OdpowiedzUsuń