poniedziałek, 11 maja 2009

Lodówkę Eskimosom sprzedać!

Nie chodzi o Obamę. Nie chodzi o USA.
W ogóle nie chodzi o politykę.

Obejrzyjcie te klipy i zobaczcie jak się sprzedaje lodówki Eskimosom a jak się próbuje sprzedawać te same lodówki PT Polakom!
Nieosiągalny ideał?

Czy meble w tle występującego Obamy są z pieprzonej platyny? Czy bierze w tym udział 100 tysięcy statystów w zbrojach ze stali nierdzewnej? Latają statki floty międzygalaktycznej?
Ale najważniejsze.

Chciałem przeprowadzić jakieś w miarę sensowne porównanie jakości prezentacji. Nie da się, ponieważ ani duży ani mały pałac w ogóle nie troszczy się o taką formę prezentacji.

Internet? Przeżytek, prawda - Panowie sztabowcy?

Zobaczcie na to:I teraz drogi czytelniku porównaj z tym:albo z tym:Przepraszam zwolenników PO ale nie będę godzinę szukał materiału, który nie jest parodią. Są ludzie, którym się płaci grubą kasę za to, żebym wpisując w google "Tusk orędzie youtube" znalazł cos bardziej budującego.

Nie chodzi o Tuska ani o Lecha Kaczyńskiego. Nie chodzi o Obamę. Gdyby wygrał Mc Cain miałby identyczną stronę.
Wiem, że nie wszystko złoto, co się świeci. Tyle, że nie chodzi o bohaterów tych spotów, ani o to, co mówią.

Chodzi o realizatorów. O kasę, za jaką wykonują produkt mający promować polityka i jego gadułę. Ktoś czuje różnicę? O samą stronę z filmikami.
Ani duży ani mały pałac nie ma żadnej.

Na YouTube znalazłem wpisując „orędzie Tusk youtube” prawdzie orędzia Lech Kaczyńskiego i parodię wystąpienia Donalda Tuska. Pijarowy koszmar!

Sztaby, pijarowcy, story spinnersi, spin docenci i setki tysięcy złotych. Mili moi!

„ Daleka jest droga do Rio
Przez lasy, przez góry
Dziękuję za kury…O Rio!!!”


I niech mi tu nikt nie fanzoli, że treść – nie forma!
Ok., ale w takim razie, po co te sztaby?
Po co plakaty, bannery, kasa?

3 komentarze:

 1. A może sztabowcy, pijarowcy itp. wiedzą ile razy dziennie jest wpisywane na youtube słowo 'Kaczyński' 'Tusk' i zdarza się to na tyle rzadko, że nie warto sobie zawracać głowy?

  OdpowiedzUsuń
 2. Może i tak. Dzięki temu możemy mieć nadzieję, że te diabołki przegapią najważniejsze rozdania w najbliższych latach. Jakby nie patrzeć -wstyd! Jeśli będzie tu jakiś fan PO - niech mi znajdzie oryginalne orędzie Tuska, to przekleję z przyjemnością. Post factum obejrzałem, że to szydera ale trochę się naszukałem. Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 3. Jarecki! Jarecki! Jarecki! (powtarzać aż do omdlenia, nie przerywając z powodu byle orgazmu, nawet wielokrotnego i na słodko)

  Jarecki na Naczelnego Pijarowca RP!

  OdpowiedzUsuń